Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2017, 22:46   #438
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Nie powiem, żebym się tego nie spodziewał . Dziękuję w takim razie za grę i cieszę się, że nie zniknąłeś bez słowa. Co do przyczyn to ja wciąż ich upatruję w nieregularności, jaką się cechuje nasza sesja, ale może leży to gdzie indziej.

Ja również ostatnio nieco zaniedbałem sesję - nie tylko tę, Cywilizacje nie uniknęły tego. Jednak odejście Pana Elfa ponownie kontynuuje problem braku pełnego składu. Mógłbym coś podziałać, moglibyśmy pograć w czwórkę, ale nie wiem, czy taka forma Was interesuje. Tym bardziej, że jak się sesja toczy, każdy widzi.

Proponuję, by się każdy wypowiedział, czy chcecie kontynuować. Ten wniosek, jak podejrzewam, i tak padłby, bez znaczenia, czy Pan Elf zdecydowałby się odejść. Ja mam mieszane uczucia - sesja niedawno jeszcze miała pewien wzlot, aktywność się zwiększyła, co rokowało dobrze. Później chyba musieliśmy na kogoś czekać i znowuż opadła. Byłoby mi trochę żal tej sesji (a jeszcze bardziej Archona, który miałby racjonalne podstawy do bycia niezadowolonym), głównie ze względu na niewykorzystany chyba potencjał. Niemniej kolejny taki punkt zwrotny, który pod znakiem zapytania stawia istnienie sesji, jest bardzo znamienny. Proszę o krótkie zabranie głosów.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 30-04-2017 o 22:53.
MrKroffin jest offline