Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2017, 11:16   #3
Bonifacy
 
Bonifacy's Avatar
 
Reputacja: 1 Bonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputacjęBonifacy ma wspaniałą reputację
Mechanika jest po to żeby sobie czasem rzucić kostka podczas pisania. Za słodko tez nie może być.

Przewidziałem to. Smoka nie będzie. Mam inne pomysły.

Ze świata mroku.

Ogólnie zrobiłem tak, ze każdy ma prawo głosu za sprawa „konsultacji”, później gracze się rozchodzą na chwile we własnych kierunkach, by ostatecznie się znów zebrać na konsultacje i tak w kolko. Murarz tez się nada jak będzie trzeba.

Daj se siana. To GRA :P

Z rekrutki można wyczytać, ze: nie ma palisady, nie ma jedzenia, zagrożenie stworami, imperator przyjeżdża, są wioski do okola, no na simsy to kilka zachaczek jest.

Mechanika twierdzy nie. Ale przydzielone współczynniki będą miały wpływ na przydzielanie zadań. Myśliwy będzie strzelał do zajęcy, a zarządca będzie wysłany do wioski po coś.

Nie nalegam, raczej milo, by było dostać postać na stronę i go nagrodzić. Z postami na avatar tez się da żyć. A moja role widzę jako podkładanie zachaczek i liczenie złota.
 
Bonifacy jest offline