Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2017, 15:27   #5
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bonifacy Zobacz post
Daj se siana. To GRA :P
Niech przemówi YT.
Cytat:
Napisał Bonifacy Zobacz post
Z rekrutki można wyczytać, ze: nie ma palisady, nie ma jedzenia, zagrożenie stworami, imperator przyjeżdża, są wioski do okola, no na simsy to kilka zachaczek jest.
Można też wyczytać, że ktoś przybił krzywym gwoździem pustą tablicę do ściany namiotu, a oficer Erkel chce graczy powiesić zaraz po konsultacjach.

Mówiąc szczerze to w tym fragmencie fabuły który opisałeś jest tylko jedno zdanie do którego nie mógłbym się przyczepić w kwestii merytorycznej: "Dochodził wieczór."
Począwszy od tego, że wojska nie stać na codzienne kolacje ale na skórzane namioty już tak, albo na marnowanie oliwy do trzech lamp zawieszonych gdzieś po kątach zamiast jednej nad mapami. Na nowe mapy też armii nie stać, ale dowódca sobie rozlewa wino po namiocie, dla aromatu jak sądzę. Choć w sumie nie powinno nas to dziwić bo jest tak pijany, że cywilów stawia na warcie...
Cytat:
Napisał Bonifacy Zobacz post
A moja role widzę jako podkładanie zachaczek i liczenie złota.
Czyli formalnie rzecz biorąc, gracze Cię nie potrzebują w ogóle.

Wiesz Bonifacy, jak pisałem Ci byś się nad tym projektem poważnie zastanowił, to miałem na myśli jednak nieco więcej pracy niż dorzucenie mechaniki WoD'a. Pomysł jest bardzo, bardzo ciekawy, ale w tej chwili jesteś wpół drogi by go zabić. Więc weź się przyłóż trochę do tej rekrutacji, poświęć kilka dni by dowiedzieć się czegokolwiek o budowie twierdz, ekonomii, zarządzaniu, a przede wszystkim o samej armii. Te informacje po pierwsze dadzą Ci masę pomysłów na side questy, po drugie całość będzie bliższa rzeczywistości a przez to zwyczajnie ciekawsza.
Włóż w to więcej pracy bo zwyczajnie po kilku postach albo utkniesz, albo zrobi się zwykła sesja młotka na mechanice woda, bez wątku głównego.
 

Ostatnio edytowane przez Googolplex : 01-05-2017 o 16:08.
Googolplex jest offline