Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2017, 20:25   #92
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Ja najbardziej lubię okładki w jednym kolorze z kontrastowym tytułem. Są takie... estetyczne.

Jednak, złapałem się na tym ostatnio, jak jestem w księgarni i przeglądam jakieś losowe książki, to okładki, które wpasują się w moją estetykę (ładna kreska, geometryczne wzory czy faktycznie ładny obraz) trafiają do moich rąk częściej niż te "brzydkie".

Zmieniając temat. Jako że udało mi się przeczytać wymagane tutaj 12 książeczek, to będę wrzucał już tylko recenzje wybranych książek. Przykładowo Koło Czasu zostało już przeze mnie wychwalone i kolejne recenzje, które nie będą się od siebie różniły, sobie podaruję.

Czytał tutaj może ktoś Dom z liści? Właśnie się za to zabrałem i... Nie mam bladego pojęcia czy ma sens się z tym męczyć czy nie. Bo trochę męczarnia (skrót fabularny: narrator komentuje książkę, która jest niezwykle obszerną recenzją i omówieniem filmu, który autor sobie wymyślił. Wszystko w klimatach, nazwijmy to weird-fiction).
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...

Ardel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem