Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2017, 17:06   #6072
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Good idea sorry że jeszcze nie odpisałem źle się czuje na pogodę zaraz spróbuje to nadrobić tak się zastanawiam jak Bill ma wynieść motor.

EDIT: No trochę mi to zajęło ale jest post z gościnnymi występami Przodków

REUPLOAD Dałem jeszcze jeden post wydaje mi się:

1. Skan życia u Swordfisha nie działa bo Paradox więc nie ominiemy glin.

2. Z zepsutym motorem pod ręką raczej trudno będzie uciec a Bill nie zostawi swojego skarba bo uważa go za towarzysza :P

3. Wejście w Umbrę jest ryzykowne ale mamy pod ręką dwa wilkołaki Bill albo Oli mogliby wydać punkt siły woli żeby się przebić może nawet obaj naraz ? Nawet jeżeli utkniemy to Bill zawsze może wezwać Geedral (Angi) wystarczy że trzy razy wypowie jej imię jak są w Umbrze to demonica i pewnie reszta muszkieterów przyjadą z odsieczą. Dodatkowo będziemy mieli wymówkę dlaczego nie ratowaliśmy Królowej musieliśmy uciekać przez Umbrę i utknęliśmy

Tylko czy zwłoki dam radę zabrać przez Umbrę ? Może jakby je posadzić na motor ? Czy motor w Umbrze dalej by miał zepsutę koło ? A może wizyta za zasłoną pomogłaby naszemu magowi z jego clingy ubraniem ? Bo prawdziwy obraz Swordfisha nie zabiera przylepionych przedmiotów ?
 
Brilchan jest offline