Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2017, 08:47   #85
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nie było mnie przez długi weekend na forum (i na doku), ale postaram się teraz nadrobić zaległości, szczególnie że po przerwie mam nieco większą ochotę do sesjowania.

Na prośbę Kerma dodałem mapkę lokacji, w której walczycie (nie oceniajcie - wiem, że to pełna amatorszczyzna, ale nie chce mi się bawić w dedykowane programy do siatek bitewnych, kiedy są one w tym systemie zbędne ). Mapka ma służyć wyłącznie do orientacji w terenie. Znaczniki z waszymi kolorami na doku to wasze postacie, a te białe z małymi numerkami to pająki. Czarne znaczniki to Baldor i Darr, którzy utknęli w pajęczynie.

Macie pełen dostęp do mapy i możecie przesuwać się po niej wedle woli, pamiętajcie tylko, że aby dostać się na szczyt kasztelu lub wieży musicie temu całą turę poświęcić. Jeszcze prośba, abyście nie przemieszczali innych obiektów niż znacznik z waszym kolorem (to jest w szczególności kierowane do Proxy'ego, bo wiem jak go czasem ręce świerzbią i pewnie chłop nie może spać spokojnie jeśli czegoś nie *poprawi* ).

Tymczasem ja zabieram siÄ™ walkÄ™.

P.S. Przygotuję zaraz fragment doka do wrzucenia (dodam formatowanie), więc niech ktoś łaskawy go wrzuci.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline