Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2017, 20:52   #34
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Krótka piłka od bardzo wnerwionego MG. Jest was czterech co ledwo mieści się w limicie BG tej sesji i nie ma żadnego odpisu w docu, ani nigdzie indziej.

Googolplex... ty dźwigasz tą sesję, jeśli nie jesteś w stanie to nie ma co tego ciągnąć. Co do mnie... przyznaję że ta sesja rozkręcała się powoli, ale miałem co do niej wątpliwości. I cóż... sytuacja jest taka. Albo zabierzecie się za odpisywanie tak do wtorku, albo zamykamy ją. I przez ruszycie, mam na myśli ciebie przede wszystkim, bo ty tu jesteś dyplomatą.
Może i sesje prowadzone przeze mnie nie porywają tempem, ale zawsze jakieś tempo mają. Tu jest zastój i cóż... nie należę do sentymentalnych osób. Albo ta sesja ruszy z kopyta, albo skończy jak kulawy koń, w archiwum sesji z kulą litościwie umieszczoną między oczami.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline