Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2017, 20:17   #372
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Rzeczywiście nie udał mi się ostatni odpis postaram się go edytować i bardziej posunąć akcje do przodu. Zamknę sprawę ze Strixem i spróbuje dodać wam trochę wątków osobistych o które prosiliście.

Nie wiem tylko kiedy mi się to uda bo ostatnio źle sypiam i trudno mi się skupić postaram się jednak zrobić to jak najszybciej z powodu tych problemów i majówki na razie nie będę wyznaczał żadnego twardego deadlina dopóki nie dam wam uzupełnionego odpisu.

Spróbuje trochę odespać i dać jak najszybciej bo nie chcę żeby się sesja za mocno rozlazła :P

Reuplod Planowałem dłuższego posta i będę go uzupełniać o wątki osobiste na dniach jak chcecie możecie na razie się wstrzymać z odpisami mam już obmyślone coś dla każdej z postaci ale po prostu nie dałem rady dokończyć. Mam pewne problemy zdrowotne z bezsennością i prześnieniem wiosennym oraz ogólnie pogodą ale powoli ogarniam już powrót do normalnego cyklu dobowego i dochodzę do siebie :P

Do deadlinów wrócę jak zacznę pisać pełne posty z których będę zadowolony doszedłem jednak do wniosku że lepiej wrzucić cokolwiek niż opóźniać posta żeby go dopracować a nie dać wam nic do czytania choć minął tydzień od mojego poprzedniego wpisu

Obrazek destylarni znalazłem jako obraz z tego filmiku YT niestety nie wiem nic o autorze_rce https://www.youtube.com/watch?v=FdMOQRPtUDE
 
Brilchan jest offline