Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2017, 15:41   #419
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Micas

- Slycny post. Taka ładna, wojenna rozpierducha No i ładnie, ześ nas wystawił no czegoś takiego to się przyznam nie spodziewałem. No i ten rozmach

- No ale ok, mam parę pytań I sorry jeśli coś znów zgapiłem.


1 - Jaka jest pora dnia? Nocy właściwie. Głównie mi chodzi pod kątem tego, że mamy być na rano w tej wiosce.

2 - Właściwie jak daleko jest ta wioska? Tak gąsiennicówką się dojedzie na czas czy trzeba od razu latadełko brać? Naszą PT np. dałoby się tam dopłynąć?

3 - Tak powiedzmy, że w pełni sprawni (na rano) to poza zabitymi to wszyscy jesteśmy? Valeria i Mordax też?

4 - Jesteśmy w stanie dojść kto to nadał: - Brutal Deluxe! Pomyłka! Wstrzymać ogień! Kompania Lazerhawks, Bractwo! Wycofujemy się! Zaszła pomyłka do chuja!

5 - Mogliśmy widzieć kto dokładnie przywalił z wyrzutni w Pachyderma HQ?

6 - Czy dało się zauważyć czemu snajper nie strzelił do Cotanta? Ktoś go rozwalił czy jakoś inaczej mu przeszkodził strzelić?



- Tak poza tym i tak trzeba się udać do tej wiochy i odbić tą walizkę. Tak to wygląda moim zdaniem.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline