Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2017, 19:27   #652
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Johanna. Ona jednak dalej nie idzie, a że nikt nie pisze fabularki to przekonywanie do zostania dostaje auto fail.
Ech, nie lubię takich sytuacji. Są dwa wątki osobne od siebie na docku i na jednym kinku wszczeła rozmowę, a na drugim moje jest ostatnie. Nie pisałam bo liczyłam na kinku, jako że jej najbardziej zależało. Plus wyraźnie do jej postaci było napisane.

Teraz nie wiem jak do tego podejść bo dziwnie by było jakby się moja postać pojawiła w obu wątkach. Plus to co pisałam uważałam jako coś co mogłoby umocnić Johannę. Zostało to jednak olane i to co napisała kinku wzięte za ważniejsze. Nawet jak ty sama Nami prosiłaś aby spojrzała co ty napisałaś wcześniej. Co teraz? Kinku nie pisze, a mój post generalnie wisi i nikt, nawet ty, na niego nie odpisałaś. A czekałam na ciebie, no bo wszak odpowiedziałam na to co ty napisałaś.
 
Asderuki jest offline