Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2017, 10:21   #113
Goel
 
Goel's Avatar
 
Reputacja: 1 Goel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputację
Jahleed Von: .. Z ciałem nie będzie problemu - sprzęt kapitana zabezpieczono w zbrojowni ...

Mówiąc o ciele kapitana sam przypomniał sobie bolesne zakwasy po treningu z Liri i Quinem. Nie napocił się tyle od czasu służby w turiańskim wojsku - ale też czuł się lepiej, jakby młodszy po intensywnym wysiłku nie zagrażającym jego życiu (co miało miejsce w trakcie służby pod Barriusem).

Jahleed Von: ... Za pozwoleniem ... Wypadałoby nam się dziś zgłosić po członka komanda Archanioła ... Jeśli przeżył, partyzant może mieć cenne informacje o Aganie ... Mi zaś pozostaje odwiedzić naszego znajomego dokera, którego ... nieco przestraszyliśmy ostatnim razem ... Ale to po Archaniele, jeśli chodzi o moje priorytety.

Jahleed rozejrzał się po Quinie i Liri, oczekując również ich odpowiedzi. Zastanawiał się też, co tak naprawdę Gafmewar zrobił z ciałem byłego dowódcy...
 
Goel jest offline