Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2017, 10:30   #440
Goel
 
Goel's Avatar
 
Reputacja: 1 Goel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputacjęGoel ma wspaniałą reputację
Przepraszam, byłem na wyjeździe, właśnie odpisałem.

Dzięki, PE, za miłe słowo i świetną grę kobietą - mało który facet umie odgrywać postać kobiecą bez popadania w pruderię lub nimfomanię. Wierzę, że się jeszcze gdzieś na LI spotkamy - udanych sesji!

Co do mnie i sesji. Gra sprawia mi przyjemność, zdecydowanie - natomiast brakuje mi czasu. Oczywiście, sam odpis do 10 min - ale już przemyślenie działań postaci i ich implikacji to już więcej czasu. Nie chcę pchać mojej biotycznej kulki dla zasady - a do sierpnia jestem zawalony robotą i nauką. Dla mnie optymalnym rozwiązaniem byłoby zawieszenie sesji - bo jest fajna, MG boski, współgracze świetni, ale mi czasu nie starcza na fajne prowadzenie postaci. Nie sądziłem, że tyle pracy mi się zwali - terminy gonią i do końca lipca jestem zawalony robotą. A parafrazując Steve'a Jobsa, wolę nie robić nic niż robić gówno Z szacunku do Was i do siebie.

Innymi słowy z braku czasu również się wykruszam - ew proszę o zawieszenie sesji/przejęcie mojej postaci do sierpnia. Chyba, że zdarzy się cud i mniej roboty będę miał.

Nie żegnam się bo czekam na odpowiedź Waszą
 
Goel jest offline