Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2017, 18:52   #6
Gormogon
 
Gormogon's Avatar
 
Reputacja: 1 Gormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputacjęGormogon ma wspaniałą reputację
Państwa jeszcze istnieją, ale rząd jest marionetkowy i utrzymywany przez korporacje. Podobnie zresztą jest z policją. W sprawach związanych z interesami poszczególnych korpo pojawiają się prywatne służby. Mundurowi mają dbać jedynie o "porządek i bezpieczeństwo". Telewizja jest całkowicie prywatna, a każdy obywatel zobowiązany jest do posiadania własnego odbiornika. Internet jest czymś na wzór baz danych bez interfejsu ułatwiającego korzystanie, dane pokazywane są jako ciąg liter i znaków, polecenia pisemne. Przeciętny mieszkaniec nie ma do niego dostępu. Sieć znana z CP2020 nie istnieje. Społeczeństwo jest mocno rozwarstwione.

Wszczepy dostępne są raczej dla bogatszych i funkcjonariuszy państwowych, przyjmują one różne formy np. sztuczna dłoń, wzmocnienie słuchu czy filtry nosowe i działają dzięki procesorom, które w zależności od funkcji mogą być połączone kabelkami z ciałem lub zespolone z układem nerwowym. W zależności od umiejętności chirurga są one bardziej lub mniej widoczne. Każdy wyposażony natomiast jest w lokalizator GPS.

Mechanika jednak pozostaje taka jak w opisie, kość raczej w ogóle się nie pojawi, ale w razie czego w ostateczności będzie mogła zostać użyta.
Losowanie wszystkiego pozostawiam na sesję WHFRP 1ED, którą z pewnością kiedyś poprowadzę na LI . Ale to pewnie jakoś w okolicach jesieni :P.

Tak, będzie to opowieść policyjna, którą wolę poprowadzić bardziej w klimacie śledztwa niż pulpu lub kina akcji, ale mogą wystąpić sceny akcji.

Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości. Zapraszam do udziału
 
Gormogon jest offline