Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2017, 16:39   #441
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
W trójkę już nie pociągniemy . W takim układzie chyba będę musiał przychylić się do wniosku Goela - zawiesimy sesję. Co prawda wątpię, by udało się nam zebrać po czasie, ale jeśli i tak jej dalsze prowadzenie i gra byłyby utrudnione, nie będzie to miało sensu.

Z przykrością więc zawieszam sesję. Jeśli uda nam się ponownie zebrać - wspaniale, jeśli nie - na wszelki wypadek podziękuję wszystkim . Dzięki więc za grę i zaangażowanie, mimo że długi czas jej jakość była <5/10. Mimo to odpisywaliście i nie odchodziliście, co bardzo doceniam. Podobały mi się również Wasze postacie i ogółem rzecz biorąc prowadzenie Agany Temi sprawiało mi przyjemność właściwie w całym czasie trwania sesji.

Do zobaczenia więc albo w tej, albo w następnych sesjach gdzieś na LI . Czuwajcie jednak, bo jeśliby powstała chęć dalszej gry, jestem do Waszej dyspozycji. Napiszę do któregoś z modów, by zarchiwizował (przynajmniej tymczasowo) sesję.
 
MrKroffin jest offline