Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2017, 14:30   #13
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Ok, to myślę, że dam radę napisać rekrutację po 20 maja.

A w ramach robienia Wam smaka i odpowiadania na pytania z pw i takich tam:
Przede wszystkim nie wymagam jakieś dokładnej orientacji w Tokyo, chodzi ogólnie o znajomość klimatów miasta - wystarczy obejrzeć kilka animców czy filmów. Jak ktoś nie lubi japońskich produkcji, to mogę polecić wątek japoński z filmu Babel czy Bezsenność w Tokio.

Co do postaci, to macie swobodę tworzenia ich ścieżek kariery, płci, orientacji, życiorysów... Ja narzucam tylko dwie kwestie:
- wszystkie postacie urodziły się w Tokyo lub okolicy (powiedzmy 50km). Nie oznacza to jednak, że muszą być narodowości japońskiej. W końcu gaijini też się rozmnażają.
- wiek postaci będzie narzucony. Bohaterzy mają albo 16-17 lat, albo 28-30. Z góry mogę też powiedzieć, że przyjmę jedną postać 16-17 lat i dwie lub trzy 28-30. Więcej graczy nie przewiduję.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline