Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2017, 17:02   #40
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
To na Wawelu mobilizuję, żeby mieć wincyj smoków. Jak nie mogę to rycerstwo, a jak i tego nie mogę no to piechotę którą nazywam II Armią Ludową, a jak i tego nie mogę no to ściema z tą mobilizacją. Nie chce zamieniać I Armii Ludowej w rycerzy, bo ci aktualnie ustawiają kamienie w geomantyczne wzory. Wydaje się, że nigdzie indziej niczego nie mogę mobilizować, bo zacząłem na przegranej pozycji - wszyscy teraz będą mieli więcej mięsa armatniego niż armia czerwona, a ja co najwyżej tyle co u Nowakowskiego w sklepie mięsnym w Nowym Mieście nad Pilicą.

Tym czasem I Armia Ludowa na niewielkim terytorium na wybrzeżu oceanu (gdzie aktualnie stacjonuje) właśnie zakończyła budowę kamiennych kręgów, które dzięki sztuce geomancji pozwolą kosmicznym wibracjom wchłonąć się w glebę. Ten starożytny rytuał powinien zakończyć się przywolaniem człekokształtnych istot z otchłani, które niegdyś były ludźmi zamieszkującymi cały Westeros. By żyło się lepiej.

A taka muzyka gra na Wawelu:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=bbr5NQh4j8M[/media]
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 13-05-2017 o 17:18.
Anonim jest offline