Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2017, 22:45   #84
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No mam ale ja to w sumie na górze a ona gdzieś na dole i tak mało się to łączy, a po fowiedzeniu się tego, czego się dowiedziałam to pozostaje mi jedynie spadać do siebie i poczekać na jutro. Nie mam co robić. Może gdybym miała więcej czasu to bym napisała cokolwiek, ale niestety.
Wgl myślę nad rezygnacją z warsztatów, bo aktualnie to nie mam czasu na LI i nie gram tu już w żadną sesję. Może to będzie lepsze, niż spowalnianie warsztatów :P
- Nie no bez takich z tą rezygnacją Początek sesji przeca, pierwsze koty poszły za płoty dopiero Nie chcesz pisać posta w tej turze no wolalbym post no ale trudno, niech i tak będzie. Ale rezygnacja brzmi jakoś strasznie grubo.



Cytat:
Ja tam nie poganiam. Jeśli przez jakiś czas będziesz miała problemy z pisaniem to mi się nic nie stanie
- Jaka ładna koleżeńska postawa



Cytat:
Na szybko deklarka bo wpadłem w "zdarzenia losowe". Rononn unika kolejnego 'konfliktu'. I raczej podąża za wujaszkiem i jego młodą podopieczną.
- Ok, kumam, dzięki a deklarkę. I powodzenia w tym zdarzeniu losowym :
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline