Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2017, 12:06   #200
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Czas jakiś zajęło Kapitanowi ułożenie planu wioski na stole. Wiele nie było trzeba bo i miejsc było mało. ostrokół zrobił z noża, Karczmę z talerza a chaty z kufli.

- Wzdłuż rzeki mówicie idą? No my spotkaliśmy także na drodze jedną z band. Także o psich pyskach jak i wasza.- Pokazał na drogę Wasyl.
- Ostrokół raczej ominą bo lepiej im będzie atakować z lasu. Bliższa droga do domów a i osłona całkiem dobra. Trzeba zmienić miejsce jego. Ja bym proponował na drodze by do karczmy od flanki mieli problem.- Pokazał ponownie na drogę wiodącą z południa.
- W chatach bym zrobił miejsce oporu i przy ewentualnym złamaniu nas wycofał się do karczmy.- Zastanawiał się nad pomysłem swoim.
- Problem w tym, że od rzeki się oddalamy i ewentualna ewakuacja będzie niemożliwa.- Podniósł wzrok na zebranych.
- Ewentualnie można w tej chałupie na północny-zachód się obsadzić jako ostateczne miejsce obrony, ale karczma wydaje mi się solidniejsza.- Drozdow szukał wspólnego języka ze obrońcami i milicjantami.
 
Hakon jest offline