Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2017, 20:52   #1
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
[Mafia] Mitologia chrześcijańska

Niepokojąco chętny do krzyżowania Rzymianin pojawił się przed zgromadzonym w malutkim amfiteatrze politykom, śmierciom, pospolitym i niepospolitym osobistościom, no i oczywiście krzyżom. Uniósł w górę swój młotek do przybijania wybranych i rozpoczął mowę, przerywaną cichymi chichotami.

- Zebrani! Otóż dowiedziałem się od Piłata, że przybywa do nas ważna osobistość! Ostatnim razem, a raczej razem równoległym, cokolwiek to znaczy, ukrzyżowaliśmy Jezusa, a morderca wyszedł na wolność. I wielka osobistość była mocno zdenerwowana. Stąd Piłat nie chce, żeby się to powtórzyło. Jednak umywa ręce od odpowiedzialności i mi, prostemu człowiekowi, zleca takie zadanie! Robimy tak - wy wspólnie podejmujecie decyzję, ja krzyżuję. I już. Barabasz może pośród Was nie ma, ale jest wiele innych beboków. No już, do roboty. Do wieczora chcę mieć posprzątane!



Faza dnia 1

1sza faza dnia potrwa do godziny 20:00 dnia 19 maja.
Aby kogoś ukrzyżować, musi zebrać 6 głosów.
Pamiętajcie - w tym temacie możecie pisać co Wam się podoba. Nic, poza obrażaniem gracza (postaci można obrażać oczywiście), nie jest zakazane. Jak to napisał Vladimir Bartol: "Nothing is an absolute reality; all is permitted".
Wszelkie pytania na pw.
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...


Ostatnio edytowane przez Ardel : 18-05-2017 o 10:15.
Ardel jest offline