Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2017, 20:55   #1
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
[komentarze] Mitologia chrześcijańska

Zasady:
1. W ciągu każdej fazy dnia trzeba się wypowiedzieć przynajmniej raz na 24 godziny
2. W komentarzach dajemy znać o swoich nieobecnościach, pytamy o terminy. NIE PYTAMY O MECHANIKĘ GRY. To robicie na pw, ja odpowiadam publicznie (albo też na pw, zależnie od sytuacji)
3. Faza dnia zazwyczaj będzie trwała 48 godzin, faza nocy 24
4. Jeżeli ktoś obraża Cię w grze, to obraża Cię w grze. To część jego planu i jeżeli czujesz się urażony, to wiedz, że on wygrał.
5. Złamanie zasad, to żółta kartka. Dwukrotne złamanie zasad, to permanentny ban na grę w Mafię u mnie. Moni, przykro mi, że jesteś maskotką tej rekrutacji, ale startujesz z żółtą kartką.
6. W temacie sesyjnym można spekulować, pisać o swojej roli, kłamać o swojej roli, robić co się chce. I tak wszyscy kłamią, prawda?
7. Wszelki kontakt w sprawie gry poza grą jest całkowicie zakazany. Oczywiście nie mam jak tego egzekwować, ale Wasze sumienia powinny dawać wam upomnienia. No i wyjątkiem jest Mafia, która posiada własny kącik nocnych rozmów.
8. W fazie dnia, jeżeli głosujecie na kogoś, jego nick wypisujecie tak. Jeżeli chcecie cofnąć głos, wypisujecie jego nick tak.

Gracze:
1. Ryo - Janusz Korwin-Mikke
2. Snigonas - Miły Staruszek
3. pi0t - Śmierć
4. hen_cerbin - Śmierć Szczurów
5. Lord Melkor - Joffrey I Baratheon
6. Ril - Rudy
7. sunellica - Wladimir Putin
8. Okaryna - Donald Trump
9. Gargamel - Wojciech Cejrowski
10. Moni - Ruda

Role w grze:
1. Archanioł Michał
2. Czterej Jeźdźcy Apokalipsy (jedna postać, jakby kto pytał)
3. Dawid
4. Jezus
5. Judasz
6. Lucyfer
7. Salomon
8. Samuel
9. św. Łucja
10. św. Piotr

FAQ:
1. [może tutaj będzie Twoje pytanie!]
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...


Ostatnio edytowane przez Ardel : 27-05-2017 o 09:09.
Ardel jest offline