Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2017, 13:43   #7
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Kto się szykuje na CC w MPT 10-11 może już się nie szykować.

Oba konwenty połączyły się i odbędzie się toto w miejscu i terminie tego pierwszego. Czyli Nadarzyn 1-4 Czerwca, ale transport autokarów wahadłowo kursujących z Wawy ma być więc gites.

Ci co kupili już bileciska na 10-11 muszą się jedynie zarejestrowac bez dopłat na Comiccon nadarzyński (jak ze zwrotem biletów jak termin przeniesionej impry nie pasuje - nie wiem).

Jedna uwaga. Dziś kupowałem bilety i zauważyłem podwyżkę.
Wcześniej pakiet silver na 4 dni był po 4 dyszki, teraz jest za 70 PLN (tańsze 4dniówki już wyszły).

Więcej info: tutej


edyta: Na Pyrkonie rozdawali masowo jednodniowe wejściówki na czw. lub pt. Wzięliśmy z kumplem tego sporo by znajomych zmotywowac aby się wybrali. Jak ktoś chce za friko 1 dzień się posnuć po CC to niech wali na priv, mam jeszcze parę wolnych z którymi nic nie zrobie.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 17-05-2017 o 14:08.
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem