WÄ…tek: Wieczni Wojownicy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2017, 14:48   #4942
BloodyMarry
 
BloodyMarry's Avatar
 
Reputacja: 1 BloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputacjęBloodyMarry ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Nie wiadomo czy tamte gobliny są w zmowie z drowami, mogą np się ich bać bo drowy traktują gobliny jak niewolników wedle mojej wiedzy.

Ja to zrozumiałem tak, że wysłaliście dwa orły ale one z jakiś przyczyn nie wróciły przed upływem czasu trwania zaklęcia. I teraz wasza trójka ma wybór- badać co się stało albo wracać do Byrny i podjąć kwestię jutro może całą drużyną chociaż z drugiej strony rozdzieliliśmy się żeby załatwić sprawy szybciej.
Jeśli faktycznie sprawa wyglądałaby tak jak mówisz, to chyba lepiej żeby sprawdzili to od razu. Szkoda by było czasu zmarnowanego przez nasze postacie, gdyby wrócili z niczym :P Po za tym Shillen nie ma ochoty znowu siedzieć u siebie w pokoju
 
BloodyMarry jest offline