Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2017, 21:54   #4943
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Ja to zrozumiałem tak, że wysłaliście dwa orły ale one z jakiś przyczyn nie wróciły przed upływem czasu trwania zaklęcia. I teraz wasza trójka ma wybór- badać co się stało albo wracać do Byrny i podjąć kwestię jutro może całą drużyną chociaż z drugiej strony rozdzieliliśmy się żeby załatwić sprawy szybciej.
Właśnie - przecież gobliny nie stoją w miejscu (tym bardziej w zimę) i nie machają do Waszych wielkich orłów. Poza tym orły nie mają GPS-u ani połączenia USB z primeval awareness Shillen, a większość terenu w Dzikich Krajach jest lekko zalesiona.

Jeśli gwiazdy będą sprzyjać to dzisiaj pojawi się kawałek tortu dla Rashada i Katona, a Amirze i Oscarowi póki co mogę tylko zaspojlerować, że test wyszedł. Czyli w sumie to wszystkim wyszło, tak dla odmiany.

Sobie samemu daję dedlajn na 21.05.2017.

e. Podsumowanie dla Katona i Rashada już jest na Dokumencie. Podsumowanie, bo trudno nazwać cały dzień siedzenia w księgach sceną.
 
Lord Cluttermonkey jest offline