Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2017, 11:42   #3
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Nie mam zamiaru dzisiaj dużo się wypowiadać, ze względu na natłok pewnych obowiązków w świecie Moniki - odparła nieśmiało Ruda, kiedy wiwaty ustały. - Jak zostało wspomniane przez Chętnego do krzyżowania Rzymianina, którego dla skrótu będę nazywała po prostu Rzymianinem, Piłatowi nie podoba się myśl o ukrzyżowaniu Jezusa. Stąd moja myśl, iż jego zlinczowanie może zakończyć porażką grę dla wszystkich. Wiadomo co z tego wynika, jednak nie jestem pewna mego rozumowania. Stąd pytanie do reszty, co o tym sądzicie? Jaką według was Jezus może mieć mechanikę? - odparła, wyciągając z kieszeni niezawodną kartkę z notesu Kowalskiego, na której skrzętnie notowała wypowiedzi wszystkich dookoła.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline