Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2017, 16:41   #86
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Autumm, jeśli sytuacja będzie się powtarzać to z ciężkim sercem podejmę decyzję o rozstaniu. Te przestoje i przerwy odbierają mi wenę
Greku, chyba trzeba będzie tak zrobić. Nie mam zupełnie nastroju na grę w takiej formie i o takiej intensywności. Nie będę Cię zwodzić kolejnymi usprawiedliwieniami, byłam szalenie nakręcona na tą opowieść snutą wspólnie z innymi graczami, ale kiedy z powodów wykruszania się ludzi sesja de facto zamieniła się w kilka niepowiązanych ze sobą solówek, zupełnie nie mam serca i weny.

Mam nadzieję, że nie masz do mnie żalu i da się sprawę mojego odejścia załatwić w miarę bezboleśnie.

Przepraszam,

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline