Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2017, 19:14   #7
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=bZmA_4Op-hI[/MEDIA]

***

Z daleka rozebrzmiał warkot potężnego motocykla, na którym pan Janusz Korwin-Mikke przyjechał na spotkanie oraz na tępienie lewaków.

- Witam, państwa. Chciałbym zaznaczyć, że tfu-demokracją pogardzam, jako absurdalnym ustrojem, który doprowadził do ukrzyżowania Jezusa, a uwolnił Barabasza, toteż dobrze, że Piłat nie popełnia tego błędu, powołując się na rzeszę głupców, którzy mogliby przegłosować garstkę mędrców. Bo jak powiadał świętej pamięci Albert Einstein: Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów.

Odnośnie pana Tuska:
- Nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia pan Tusk, gdyż nic on nie ma do powiedzenia, to posłaniec pewnej blondynki z Berlina, która naspraszała do Europy masy śmiecia ludzkiego, który nie chce pracować, a chce tylko pobierać socjal.
W tym momencie pan Korwin-Mikke dostał karnego różowego gumowego kutasa papira z euroburdeluparlamentu i karę pieniężną w wysokości 3000 petrudolarów euro.

- Pani Moniko Ruda, nie mam zamiaru się wypowiadać na temat poszczególnych ról w grze, gdyż zwyczajnie nie mam zamiaru dawać forów przestępcom i lewakom oraz socjalistom i czerwonej chołocie znajdującej się na tym placu - uśmiechnął się staruszek i poprawił gustowną muszkę.

- A poza tym uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona. Dziękuję państwu za uwagę. - zakończył krótką przemowę powitalną.

 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 18-05-2017 o 19:16.
Ryo jest offline