Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2017, 09:03   #13
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Młody, ale niezwykle obiecujący król patrzył ze zdziwieniem na to dziwaczne towarzystwo, które się wokół niego zbierało. Raporty Varysa nie przygotowały go na spotkanie z takimi dziwakami. Największym zagrożeniem mogli być ci cali prezydenci, szczególnie ten arogancki Władimir, który zachowywał się jakby ten świat należał do niego...

Przypominając sobie o znaczeniu robienia dobrego wrażenia, Joffrey przełknął ślinę i rozsiadł się na Żelaznym Tronie dostojnie, jak na monarchę przystało. Nie zaciął się, a to już była połowa sukcesu.

-Jam jest Joffrey I Baratheon, Władca Siedmiu Królestw Westeros, Protektor Królestwa, Król Rhoynarów, Andalów i Pierwszych Ludzi.
Przybyłem by was ocalić przed tą całą Mafią i innym plagami. Ta żałosna demokracja was zgubi, potrzebujecie silnej ręki prawdziwego Króla, to znaczy mnie.
- Następnie gdy inni toczyli dziwaczne rozmowy, odszedł na chwilę by porozmawiać z doradcami, jak wrócił zwrócił się do Rudej.

Ciekawe że pytasz się o Jezusa, podczas gdy inni unikają spekulacji o mechanice rozgrywki, ale muszę się zgodzić, że to przedwczesne , ujawnianie ról może dać przewagę Mafii, a nawet tym razem ich listy nie mamy. Nie zdziwiłbym się jakby Jezus był w tej rozgrywce kluczową rolą dla miasta oczywiście, ale to chyba banalny wniosek. Jesteś Ruda, jak ta zdzira Sansa Stark, której przecież okazałem iście królewską łaskę pomimo zdrady jej rodu, a ona jak mi się za to odpłaciła? Tak, tobie też nie ufam. - Odparł młody władca zaciskając pięść w irytacji. Sprawdził, czy kusza którą ma przy sobie jest na wszelki wypadek naładowana.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 19-05-2017 o 11:09.
Lord Melkor jest offline