Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2017, 09:38   #379
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Trochę się pochorowałem ale już wracam do zdrowia przez weekend postaram się coś dać.

EDIT: Jest obiecany post zdjÄ™cie imprezy remizowej z tej stronki ..:: www.kukow.pl - lokalny serwis internetowy :: Kuków :: Orkiestra :: OSP :: Szko³a Podstawowa :: WTZ :: KGW :.

Co prawda nie ta miejscowość co w sesji i impreza sylwestrowa ale licencja poeatica obowiązuję

Rysunek naszych "patriotów" oczywiście autorstwa naszego nieocenionego chociaż często kontrowersyjnego szczególnie w środowiskach feministycznych Andrzeja Mleczki https://www.facebook.com/galeria.mleczko/

Wiem że ten rysunek gdzieś w tej galerii jest bo wrzucali go ze dwa razy ale teraz nie mam bezpośredniego linka.

Zastanawiałem się czy nie dorzucić dla klimatu nieco disco polo ale nie wiem czy to nie za duża zbrodnia :P za to z pewnością postaram się dorzucić do posta scenki osobiste dla magów żeby gracze nie cierpieli na tym że ich postaci zostały pogadać z NPCami :P dla Róży pogrzeb a dla Igora spotkanie z Traczem

Po prostu skoro już miałem większość posta wolałem wrzucić już teraz bo i tak przez to moje chorowanie jedna tura nam przepadła
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-05-2017 o 02:33.
Brilchan jest offline