Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2017, 12:16   #14
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
- Och... Znowu się zaczyna...
Westchnęła ciężko, chowając twarz w dłoniach i trwając w tej pozycji przez dłuższą chwilę. Czuć od niej było jeszcze pewne ślady irytacji na widok twarzy znienawidzonej przez wszystkich fanów Gry o tron postaci, jednak przecież to, jakim dupkiem była ona w serialu, w żaden sposób nie definiuje go teraz jako złą postać.
Zresztą, serialu nie oglądała, a czytając książki nie dotarła do jego pojawienia się, więc tak naprawdę Joffrey nie wzbudził w niej aż jakiejś prawdziwej nienawiści czy nawet złości. Może się to kiedyś zmieni, kto wie?
Westchnęła raz jeszcze i zapisała coś na kartce. Następnie zamyśliła się na moment, przygryzając gumkę od ołówka. Kiedy była już pewna tego, co chce powiedzieć, zdecydowała się w końcu odpowiedzieć:
- Ano pytam, chcę coś zrobić pierwszego dnia. Cokolwiek w sumie. Wydaje mi się, że ty też, skoro już teraz oddajesz głos na lincz. - W jej głosie nie czuć już było żadnej irytacji czy oskarżeń.
Jednak nie czekała na to, czy władca z innej krainy coś jej odpowie. Zamiast tego wstała i przeszukała wzrokiem swoje notatki, aby głośno, lecz nie stanowczo, zacytować Korwina:

Cytat:
Napisał Ryo Zobacz post
- Pani Moniko Ruda, nie mam zamiaru się wypowiadać na temat poszczególnych ról w grze, gdyż zwyczajnie nie mam zamiaru dawać forów przestępcom i lewakom oraz socjalistom i czerwonej hołocie znajdującej się na tym placu
- Do argumentacji nic nie mam, jednak prosiłabym o nie nazywanie mnie Moniką, jeśli sprawa nie tyczy się oddawania głosu, dobrze? - odparła, podkreślając wagę prośby wymownym ruchem ołówka. - Po prostu tego nie lubię.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline