Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2017, 10:15   #88
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Jednak coraz mniej wchodzę na forum, a jak wejdę to służbowo i znikam. Nie uczę się nic z tych warsztatów, no bo nic nie robię w tym kierunku, żeby się nauczyć. Przyznam też, że nawet ostatnich dwóch kolejek to nie przeczytałam. Nie piszę już nigdzie, nawet we własnej sesji, choć chyba powinnam, bo mi ją zaraz zamkną i wrzucą do odrzutków :v Także moja rezygnacja jest raczej poważną sprawą, no bo ja wiem, że nic nie napiszę. Będę teraz zażywać przerwy sesyjnej, więc to przynajmniej nie tak, że tutaj mi się nie chce grać, a po prostu nie gram już nigdzie (: Dzięki drużyno oraz MG za fajną grę, tyle ile pograłam to moje Sesja nudna nie jest, fajne sprawy, gracze i ich postacie, tylko ja już nie ta (: do zobaczenia może po wakacjach (a może wcześniej!)
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline