Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2017, 12:05   #24
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
- Ciekaw jestem, co ma Śmierć do Miłego Staruszka, że na niego oddaje głos. Bardzo chętnie wysłuchałbym argumentów przemawiających za zlinczowaniem tego pana, natomiast wygląda na to, że mam nowego faworyta do oddania głosu na lincz - tutaj Korwin-Mikke uśmiechnął się chytrze.

W tym momencie polityk nastukał coś w laptopie. Wykazował Rzymianina, a na jego miejsce pojawił się...



- Nie wiem, kim ten pan jest, ale wiem, że na pewno nie jest prawdziwym Wojciechem Cejrowskim, tylko kimś, kto się nieudolnie pod niego podszywa, a na podstawie tego, że tak lekko (a nie bezmyślnie) oddaje na mnie głos, a nie na Staruszka, jest dowodem na to, że z całą pewnością nie jest miastowym.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 21-05-2017 o 12:10.
Ryo jest offline