Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2017, 12:49   #3
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Annamari sięgnęła do stosu i po krótkim przebieraniu chwyciła swoją kosę. Tymczasem Morskie Skorpiony ruszyły dalej do ataku. Następny robal Ruszył ku Szybkiej, starając się ją dziabnąć szczypcami, ale nie udało mu się i ciachnął powietrze. Drugi usiłował dziabnąć Eidis, lecz ogromna wojowniczka uniknęła ataku. Tymczasem Najagresywniejszy ze skorpionów ponownie wziął się za Jaska, tym razem Energiczniej! Bystrooki otrząsnął się z oszołomienia. Szybka także wstała zdezorientowana.

Mechanika: Przyznam wam się do dwóch błędów. Po pierwsze palnąłem się by ruchu jednym robalem, ruszyłem jak mogliście zobaczyć Eurypteridem 3 zamiast 2, ale by nie mieszać jeszcze bardziej, zostawię tak jak jest. Po drugie, nie wiem czemu nazwałem plik w którym znajdował się opis stać Arvelusa nazwałem Envigie a nie Eyidis, jego postać nazywa się Eidis. Arvelusa przepraszam

Rezultat rundy. Eurypterid 1 pudło w Szybką, Eurypterid 2 pudło w Eidis. Euripterid 3 zadał dwa dmg w Jask i zatruł go: -1dex.
Annamari jest uzbrojona w Scythe
https://docs.google.com/document/d/1...dIbGe2BY8/edit

Uaktualniona inicjatywa
Eurypterid 3 Ruszony
Annamari
Eurypterid 1
Eurypterid 2
Bystrooki
Szybka

 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 21-05-2017 o 16:37.
Slan jest offline