Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2017, 13:07   #26
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Po wysłuchaniu Rzymianina Śmierć ponownie się zawahała.

-ALBO WEŹMY COŚ TAKIEGO. Śmierć chwycił kanapkę.
-PIECZARKI - OWSZEM, KURCZAK - JAK NAJBARDZIEJ, SER - DOSKONALE. NIE MAM NIC PRZECIWKO NIM, ALE DLACZEGO W IMIĘ ROZSĄDKU MIESZAĆ JE ZE SOBĄ I WKŁADAĆ W TE MAŁE POJEMNICZKI Z CIASTA?
- Słucham? *Rzymianin zgubił wątek
-TO WŁAŚNIE CALI ŚMIERTELNICY, kontynuował Śmierć.
-MAJĄ TYLKO PARĘ LAT NA TYM ŚWIECIE, A POŚWIĘCAJĄ JE NA KOMPLIKOWANIE NAJPROSTSZYCH SPRAW. FASCYNUJĄCE. POCZĘSTUJ SIĘ KORNISZONEM
[MEDIA][/MEDIA]
- GŁOS NA MIŁEGO STARUSZKA OBCIĄŻA SUMIENIE RZYMIANINA.

- RUDA JEŚLI BĘDZIESZ ZDAWAŁA SIĘ TYLKO NA INNYCH TO NIE MA NADZIEI NA PRZYSZŁOŚĆ, oświadczył Śmierć.
- TUTAJ KAŻDY MOŻE KŁAMAĆ, NIE WIEMY ILU JEST Z MAFII, MIASTOWYCH I NEUTRALNYCH. JAKIE SĄ UKRYTE CELE I ZDOLNOŚCI. KOLEJNA TAKA NOC I BĘDZIE ZA PÓŹNO.
- NIGDY NIE BYŁEM PEWIEN, CO JEST DOBRE, A CO ZŁE, NIE JESTEM NAWET PEWIEN, CZY ISTNIEJE TAKIE COŚ JAK DOBRO. ALBO ZŁO. TO TYLKO MIEJSCA, GDZIE SIĘ STOI PANIE KORWIN. W INNYM ŚWIECIE LUCYFER NIE SPLAMIŁ SOBIE RĄK KRWIĄ CZY KŁAMSTWEM. DZIŚ STAŁO SIĘ INACZEJ, MUSI ZA TO ODPOWIEDZIEĆ.

 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline