Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2017, 16:27   #30
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Śmierć jest prawie najstarszą osobą we wszechświecie; jego torów myślenia i przyzwyczajeń człowiek śmiertelny nie zdoła nawet zacząć pojmować.
Jednak kolejne zapytania Korwin-Mikke wzbudziły podejrzliwość Śmierci.
- MOJE POSTĘPOWANIE BYŁO KAŻDORAZOWO WYTŁUMACZONE. ODDANY GŁOS, Z UWAGI NA NIEZNANĄ ZDOLNOŚĆ UŻYTĄ PRZY GŁOSOWANIU. GŁOS WYCOFANY, GDY RZYMIAN PRZYZNAŁ, ŻE WPROWADZIŁ MNIE W BŁĄD, ZA CO OTRZYMAŁ KORNISZONA.

- ZWYKŁA AKUMULACJA DANYCH OBSERWACYJNYCH NIE STANOWI JESZCZE DOWODU. Śmierć poprawiła kosę na ramieniu.
- JEŻELI WŚRÓD NAS JEST TRZECH MAFIOZÓW, NAWET DZISIEJSZY LINCZ MOŻE BYĆ JUŻ ZA PÓŹNY. OBY BYŁO ICH TYLKO DWÓCH, LUCYFER I JEŹDŹCY.
OBECNIE PODEJRZEWAM:
TRUMPA - ZA NIEOBECNOŚĆ,
CEJROWSKIEGO - ZA UŻYCIE TYLKO TRZECH WYRAZÓW(częściowo usprawiedliwiony),
KORWINA - BEZSENSOWNY GŁOS NA RZYMIANINA ORAZ DOPYTYWANIE O ARGUMENTY KTÓRE BYŁY PRZEDSTAWIONE, A WSZYSTKO CELEM WPROWADZENIA ZAMIESZANIA,
(edit) STARUSZEK - ZA MILCZENIE.

JESZCZE TEJ FAZY DNIA MÓJ GŁOS ZAWĘDRUJE NA JEDNEGO Z WAS
PAMIĘTAJCIE JESTEM ŚMIERCIĄ. JEŚLI W NOCY DOKONACIE NA MNIE ZAMACHU UŻYJE SWOICH ZDOLNOŚCI.

 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

Ostatnio edytowane przez pi0t : 21-05-2017 o 17:14.
pi0t jest offline