Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2017, 10:02   #34
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Ruda, wyznająca do tej pory zasadę, że lepiej dla niej nie oddawać jeszcze głosu, zmieniła zdanie po zobaczeniu selfie Miłego Staruszka. Nie dość, że nie niosło ono za sobą prawie żadnych konkretnych informacji, to dodatkowo zawierało niczym nie poparte oskarżenie w kierunku jednego z graczy! Niezależnie od tego czy wynika to z nieudolnego stylu gry, żartu czy szkodliwej dla gracza roli, należało działać szybko i stanowczo.
- Oddaję mój głos na Miłego Staruszka - powiedziała, nie otwierając oczu. Tym razem w jej głosie czuć było lekką irytację. - Mam pewne przemyślenia odnośnie kilku graczy. Potrzebuję jeszcze nocnej akcji, aby nieco to sobie rozjaśnić, aby się z wami nimi podzielić. Tak więc jutro z rana je otrzymacie. Na razie powiem jedynie, że wielce prawdopodobnym jest to, że przerzucę mój głos na pana Wojciecha, jeśli znajdzie się trzeci kandydat, bo taki głos bez podania powodu faktycznie jest niebezpieczny dla miastowych.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline