Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2017, 14:49   #31
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
Leoncoeur i Mike:

Jedną z opcji było zagranie jedną korporacją. Wtedy miało się wybrać bohatera i oddział. Stąd ciężka piechota Capitolu lub Wenusjańscy. (Ewentualnie Huzarzy jak by też ktoś ich wybrał, bo co to za klimat z jednym oddziałem mięcha na kilka oddziałów specjalnych)

Jeśli chodzi zaś o kartel (druga opcja) to z tego co pamiętam w swoich oddziałach ma Agentów i Doomtrooperów. Agentów możemy sobie zignorować.
Doomtrooperzy z kolei działają w parach. Jeden jest szkolony do walki wręcz a drugi do walki dystansowej i muszą pochodzić z tej samej korporacji.
Stąd najbardziej charakterystyczne pary: Hunter + Watts, Steiner + Duval.
Tak, że też by wypadało wybrać coś spójnego.
Jak już pisałem. Mnie jest obojętne. Nawet mogę grać Barking Spyderem (Szczekające pająki im chyba po polskiemu było) lub Strażą Admirała Colby'ego (była ciekawsza niż Lwy Morskie)
Co do Banshee to jakoś nie widzę ich działających w parach wojownik+strzelec.
 
Raga jest offline