Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2017, 18:42   #47
Egzio
 
Egzio's Avatar
 
Reputacja: 1 Egzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie coś
Zamykam sesję - bo mija już prawie pół roku od mojego ostatniego posta. A myślę że nadal zasługujecie na słowo wyjaśnienia:

Biję się w pierś.

Uważam że źle poprowadziłem scenariusz i kompletnie pojechałem po bandzie, miało być fajnie - wyszło karykaturalnie, bo wątki przestały mi się trzymać kupy.
Koniec końców sesję zabił mój brak przygotowania - bo mógłbym dalej wyrzucać z rękawa milion motywów i wątków, ale bez żadnego planu i pomysłu na ich rozwinięcie nie miało to prawa wypalić.

W którymś momencie zaczęło mi się źle to pisać i śmierć zarówno mojej solówki z Ravanoxem i Cyberspace'a był tylko kwestią czasu. Szczególnie w przypadku tego pierwszego moja narracja to był już totalny chaos.
Napisałbym że człowiek uczy się na błędach, ale nie chcę się tłumaczyć, uwierzcie mi że naprawdę czuję się zawstydzony tą sytuacją i żałuję że poświęciłem wasz cenny czas.

Przepraszam was najmocniej i życzę powodzenia w innych sesjach!
 

Ostatnio edytowane przez Egzio : 23-05-2017 o 18:52.
Egzio jest offline