Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2017, 11:40   #350
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Nie mam jak na razie odpowiedzieć Orkowi, bo muszę wstać, a jeszcze ta jebana kukła z kamykiem mi dała gonga między łopaty. Wstaję.

- Jak ja ci przyjebię, ts~ - wycedzam do oponenta i wściekam się. Nie walczę długo z tymi kreaturami, ale już mnie wkurwiają. Wymierzam kopa na odepchnięcie tej kukły, skoro nie mogę jej podnieść.

- To one się na mnie uwzięły, bo ktoś cisnął tym jebanym bekonem w kukły! - warczę do Orka w przerwie, ale nie odwracając się do niego. Że też znalazł sobie moment na pogaduchy. W sumie fakt, dopóki jakiś łoś nie cisnął bekonem w jedną z tych marionetek, to nic się nie działo.

W międzyczasie dobywam miecz. Nie ma co się jebać z tymi ciulami. Przy kontrataku chcę wykorzystać ruch przeciwnika, żeby wyłupać kamyczek z jego piersi.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 24-05-2017 o 11:44.
Ryo jest offline