Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2017, 14:58   #153
Adi
Keelah Se'lai
 
Adi's Avatar
 
Reputacja: 1 Adi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputacjęAdi ma wspaniałą reputację
Celine spokojnie patrzyła na rozmowę magicznej postaci z Władcą Gniazda. Niby nic szczególnego, ale była trochę zdenerwowana i chodziła w te i spowrotem lustrując każdą córkę Jónsa po kolei.
Co!? Kolejną? - przez myśl przeszło dziewczynie. Kto to mógł być? Kto? Nie potrafiła sobie na te pytania odpowiedzieć, jeszcze nie teraz.
Ren’Wave. Ładne - pomyślała dziewczyna. Czekaj, czekaj. Jak to zabrać? Stworzenie miało zabrać Celine do Maski by Jóns przypieczętował umowę? O nie, nie z nią te numery. Amerykanka się nie da tak łatwo podejść, nie tym razem.
-Trójce Wieloświatowych? Gdzie ona jest? Ta osoba? Hej prowadź do niej - Celine się zezłościła. Tym razem nie wytrzymała. Próbowała się przepchnąć przez córy Jónsa, ale te stały jak wryte w podłożu. Odskoczyła od nich i chwyciła się za brodę w geście zamyślenia i poszukała wzrokiem jakiejś dziury między nimi, ale na próżno. Nagle wszystkie jak jeden mąż wyciągnęły miecze i wycelowały w Amerykankę.
Bomba, teraz mnie zaszlachtują. Po prostu super - pomyślała dziewczyna i powiedziała.
-CHWILA!!!!! - krzyknęła tym razem Celine -Posłuchajcie mnie. Oboje - popatrzyła na obie postacie -Ty chcesz mnie zabić pomimo tego, że chciałam być po twojej stronie i zgładzić Maskę tak? - zadała pytanie retoryczne w stronę najpierw Jónsa -A ty. Dziwna pokrako. Chcesz mieć trzy luminy zamiast mojej i Bjarnlaug tak? - spojrzała na magiczną postać, również zadając pytanie retoryczne.
-No więc mam propozycję. Znajdziemy tą osobę i razem pójdziemy do Maski czy ci się to podoba czy nie. Jasne?! JASNE!!!! - ponowiła prośbę z uniesieniem głosu w stronę Władcy Gniazda.
 
__________________
I am a Gamer. Not, because i don't have a life. But because i choose to have Many.
Discord: Adi#1036

Ostatnio edytowane przez Adi : 24-05-2017 o 15:00. Powód: Drobna korekta
Adi jest offline