Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2017, 18:53   #432
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Mój odpis dzisiaj. Albo jutro nad ranem.

EDIT
No i jest. Później niż przewidywałem, ale miałem problemy sprzętowe i trochę się termin posypał.

Nie rozpisywałem się za bardzo, ale podałem kluczowe kwestie - czego Blackhole chce się dowiedzieć i jakie działania proponuje, aby najlepiej zgrać działanie dwóch sekcji i wsparcie z powietrza.

Edit 2
Pisze ktoś coś jeszcze w tej kolejce? Jakieś pytania, komentarze, sprośne żarty? Bo mamy koniec maja i na uczelniach zaczyna się sesja a niedługo potem sezon urlopowy i może się zdarzyć, że do tej wiochy będziemy lecieli we wrześniu. Może nie ma się co rozwodzić, tylko przyjebać krótko, konkretnie, na temat?
Micas, daj ars tacticae, mapkę wioski i cały intel, który naszemu wywiadowi z Pax udało się zdobyć. Co nas interesuje masz w postach. Jak są jakieś inne rzeczy, o których powinniśmy wiedzieć to też mogą być
 
Azrael1022 jest offline