Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2017, 21:48   #5062
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Słuchajcie, gra się fajnie, ale... W związku z awansem w pracy, którą w dodatku naprawdę lubię, czeka mnie kilka zmian w życiu i nie sądzę, żebym w najbliższym czasie mógł wygospodarować czas na prowadzenie sesji. Wszystko ma swoje priorytety, niestety.

Strona kampanii na Obsidian Portal w takim stanie jaki jest obecnie powisi do 28 lipca 2017, później zrobi się nieco brzydsza, bo wycofałem się z konta premium. Wtedy też skasuję, żeby nie straszyła po Internetach.

Gdyby ktoś chciał sobie porzeźbić lub zachować coś z kampanii, załączam w razie czego plik .xml (link).

Obecnej części nie dam rady dograć - jeśli chcecie, zostawiam ją w Waszych rękach.

Prywatniej możecie złapać mnie na skrzynce pw.

Dzięki za grę.
 
Lord Cluttermonkey jest offline