Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2017, 11:31   #120
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
W pierwszej chwili chciałem dalej poprowadzić akcję, ale zrezygnowałem z kilku powódów:
- przecież nie jest oczywiste, czy Wasze postacie wsiądą do limuzyny Holkeriego
- Sharif zapewnił strażaka, że wezwie pogotowie, ale czy naprawdę to zrobi?
- może zamiast tego zdecydujecie się wziąć z sobą poszkodowanego? Ale tutaj z góry uprzedzam, że jego stan jest ciężki. Co prawda nie jestem specjalistą wojskowym, ale zakładam, że seria z broni maszynowej z odległości kilku metrów wyrządzi znaaaczne szkody i opaski mogą pomóc, ale strażak potrzebuje i tak nagłej interwencji chirurgicznej, która i tak nie gwarantowałaby przeżycia. Utrata krwi to jedno, ale rekonstrukcja tętnic udowych i innych ważnych naczyń jest i tak prawie że niemożliwa. Pewnie skończy się na amputacji
- fajnie też byłoby odegrać, co zadzieje się w samej limuzynie, jeżeli zdecydujecie się do niej wejść. Z góry uprzedzam, że premier zaproponuje jak najszybsze przedostanie się do jego rezydencji i nocleg dla wszystkich tam zebranych. Oczywiście możecie się nie zgodzić i wyjść z własnym planem. Ewentualnie zatrzymać się gdzieś po drodze. W każdym razie przyda się Wam miejsce, w którym moglibyście spokojnie porozmawiać z sobą i podzielić się zdobytymi wiadomościami, pogadać z Mary/Feleeną oraz wysłuchać nagrania w komórce Natalie.

Kolejka do 1. czerwca.

Edit: W poście jest jeszcze zdjęcie z lotu ptaka tej okolicy. Jak klikniecie, to się powiększy. Odkryłem, że Google Maps posiada funkcję rekonstrukcji 3d z map satelitarnych
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 25-05-2017 o 11:37.
Ombrose jest offline