Wątek: Pay Off
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2007, 21:30   #99
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
„ Wspaniale „ – kobieta po drugiej stronie słuchawki najwyrazniej się ucieszyła – „Miejmy nadzieje ze pogoda dopisze , proszę zabrać ze sobą strój kąpielowy ... domek 29 ... tuz obok sklepu ...Zaczynamy około 19 ... do zobaczenia „
Odłozona słuchawka zawyła cicho ... Es odłozyła ja i chwile się zastanawiała . Spojrzała na zegarek było troche po 14 ... do „imprezy „ zostało 5 godzin ...
Wygodnie ułozyła się na kanapie ... ciepło , uczucie sytosci i miekkosc kanapy – wszystko to sprawiło ze sennosc , niczym zdradziecki wąz zawładneło jej ciałem ...

Trudno było okreslic Es ile spała ... obudził ja czyjs dotyk .
Otworzyła oczy , gotowa rzucic się na napastnika ... przed nia stał niewysoki chłopak w wieku może 15 lat ...
Widzac gotwoa do ataku kobiete , przestraszył się nie na zarty ...
„Aaaa eeee ... no .. hmmm przepraszam ... dzwi były otwarte .... „ patrzył na Es wielkimi niebieskimi oczami „ myslałem , ze cos się stało ....”
 
denis jest offline