Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-05-2017, 17:23   #2428
CHurmak
 
CHurmak's Avatar
 
Reputacja: 1 CHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputacjęCHurmak ma wspaniałą reputację
Uszanowanie szanownemu Państwu, Koleżankom i Kolegom.

"Mówcie" mi Czesław (albo Churmak/Hurmak) - tylko nie Chrumak, chociaż w świecie orków byłoby to jak przypuszczam fajne imię dla postaci.

Zarejestrowałem się ponieważ:
1. Lubię fantastykę - właściwie każdą fantastykę, która mnie zaciekawi,
niezależnie od gatunku. Z książek chociażby ostatnio czytałem "Ziemię bez
litości" Nika Pierumowa i stwierdzam że było to całkiem niezłe jako czysta
rozrywka. Swego czasu spore wrażenie wywarły na mnie opowiadania Philipa
K.Dicka oraz Alfreda Eltona van Vogta - zbiór "Krypta bestii."

2. Lubię grać w RPG- chociaż doświadczenie mam na tyle niewielkie, że nie
mogę ocenić jaki system jest moim ulubionym. Mam sentyment do Earthdawn- Przebudzenia Ziemi, ale paradoksalnie, nigdy nie grałem (dostałem podręcznik bardzo dawno temu - to była moja pierwsza styczność z papierowym rpg).

3. Mam dużo planów które są bardzo ambitne jeśli się za nie zabrać, oraz
całkiem sporo bezczelnie śmiałych marzeń. Obejmuje je między innymi: cała
biblioteka (a raczej biblioteczka) książek do napisania, oraz marzenie o
wydaniu dwóch gier RPG - jednej bardziej "opowiadanej", drugiej obdarzonej
konkretną mechaniką. Chciałbym usystematyzować pisanie i szlifować warsztat literacki zarówno biorąc udział w grach na niniejszym forum, jak i korzystając z dobrodziejstw działu "Zakątek LIteracki." Pozwoli mi to też rozeznać się, czy moje pisarstwo to tylko grafomania, czy jest w tym jednak coś dobrego. Postaram się też w miarę możliwości zapoznać z, oraz konstruktywnie komentować twórczość innych użytkowników.

4. Obudził się we mnie sentyment do gry na forach, którą zaprzestałem wiele
lat temu (te fora, w które się na serio wgryzłem padły). Przeprowadziłem
selekcję wśród dostępnych for z możliwością gry i uznałem że forum Lastinn
będzie najlepszym wyborem. EDYCJA: odpowiedź na pytanie Amona - bywałem na forach na których gra toczyła się w klimatach poszczególnych mang i anime. Oba przestały istnieć ponad 10 lat temu. Proszę się nie martwić, nie będę tworzył postaci z dziwnym kolorem włosów ani walczył kataną nie odgrywając jednocześnie Japończyka z dawnych czasów- o ile zasady danej gry będą tego zabraniać.
Zdaję sobię sprawę z tego że lepiej żebym poinformował, że jestem trochę
dziwnym człowiekiem. Z godnego zaufania źródła (zostawię je w domyśle) wiem jednak, że ze mną wszystko jest w porządku. Po prostu lubię bujać w obłokach i rozmawiać o abstrakcjach - myślę że na tym forum nie stanowi to kardynalnej zbrodni.

Nie chcę zanudzać nikogo ponad miarę, więc na tym post skończę.
Obiecuję być dobrym kompanem do zabawy i rozmów.
 

Ostatnio edytowane przez CHurmak : 25-05-2017 o 23:10.
CHurmak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem