Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2017, 19:59   #104
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eleishar Zobacz post
Icarius skoro z automatu wiedzieliśmy o sobie nawzajem że jesteśmy Spokrewnionymi, to chyba masz odpowiedź. Przynajmniej częściowo.
Pokolenie można ustalić z pomocą taumaturgii (której jeszcze nie wynaleziono), ew. odpowiednio mocną nadwrażliwością, ale siła krwi to siła krwi. Nie wiem czy ktoś z was zna Wilkołaka, tam jest taka cecha jak Czystość Rasy, każdy wilkołak wyczuwa ją automatycznie, bo jest ona jednym z kryteriów hierarchii Garou. Tak samo jest z krwią, to jest to co wpływa na postrzeganie innych wampirów. Gdy na salę wchodzi naprawdę stary wampir (czytaj bardzo silnej krwi), rozmowy cichną, tancerze zastygają, ucztujący przestają się pożywiać.
Doskonale odzwierciedla to jeden ze scenariuszy Gehenny, w Paryżu księciem przez 6 tysiącleci był bardzo stary Ventrue. W tym fatalnym dniu, przez elizjum przeszedł jeden wampir, starszy niż on. Książę ukląkł i nadstawił szyję.
Po pierwsze Wikołak to nie Wampir.
Po drugie nie czytałem nigdzie, że wiemy o sobie z automatu. (chyba).

Zasady przejrzałem gruntownie na przestrzeni kilku lat, nie żebym był jakimś znawcom ale nigdzie nic o żadnej sile krwi nie ma. A powoływanie się na jakiś tam scenariusz i scenę z niego w odniesieniu do zasad....(które mówią inaczej) Sam rozumiesz. Czekam na zdanie MG ale takie newsy na start zabijają frajdę.

Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Zawsze zakładałem, że każdy wie o każdym bo jest wstanie wyszukać... nieprawidłowości. Do tego jest to społeczeństwo więc plotki ploteczki się roznoszą.
Jesteśmy w mieście od kilku nocy. Ploteczki to się rozchodzą po tygodniach czy miesiącach. To samo tyczy się "nieprawidłowości" musisz najpierw je dostrzec by wyciągnąć wniosek.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 26-05-2017 o 20:02.
Icarius jest offline