Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2017, 17:36   #353
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację

// Założenie: R. nie słyszała przekleństwa We, jest skupiona głównie na walce, także niektóre szczegóły ze strony drużyny może przegapić/nie zauważyć.

Zostawiam miecz wbity w wyrwę golema. Jestem w miarę dobrej sytuacji, czego nie powiem o Orku. Ale już co niektórzy pędzą mu na ratunek. Cóż, nie będę świnią, pomogę koledze, acz ja też mam swój cel do spełnienia. Porwę jedną z pacyn, które zawiesiły się na Orku i korzystając z okazji, chcę nią cisnąć tak, aby miecz wbił się bardziej we wroga, a jednocześnie rozbić kukłę o rękojeść miecza.




// Założenie: Podobne co w poprzednim przypadku

Przygniatam rękę przeciwnika nogą. Chcę zrobić to na tyle mocno, żeby rękę rozwalić na kawałki. Zamierzam wyciągnąć ten kamyk.

Mogę zionąć ogniem?
Jak wygląda sprawa z umiejętnościami związanymi z ciemnościami(cieniami)/ogniem, czy mogę o przypomnienie?


 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline