Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2017, 09:34   #271
Raga
 
Raga's Avatar
 
Reputacja: 1 Raga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputacjęRaga ma wspaniałą reputację
Balkazar nieprzyzwyczajony do okazywania uczuć przez Walkirię w pierwszym momencie nie reagował. Po chwili jednak uniósł lewą rękę i położył kobiecie na plecach w nieporadny sposób odwzajemniając uścisk.
- Trzeba trochę więcej niż dwa zwierzaki i łucznik, żeby się mnie pozbyć – zażartował widząc zadowolenie na twarzy Arnsun.

Początkowo dziwne zachowanie Sybill ledwo tolerował, ale z czasem zrozumiał iż jest to jej integralną częścią i nie ma sensu z tym walczyć.
- Ludzie są dziwni – pomyślał ork, a o chwili poczuł w nozdrzach przyjemny zapach kobiety – Ale chyba zaczynam się do tego przyzwyczajać – dodał w myślach.
Z jednej strony było to dosyć przyjemne uczucie, a z drugiej mocno niepokojące.

Po słowach, które Walkiria wypowiedziała do Agako, Balkazar dodał.
- Wiem, że kłóci się to ze sposobem walki jakiego jesteśmy nauczeni, ale orcza taktyka nie sprawdzi się wśród nas. Jest nas mniej i nie mamy w odwodzie hordy do zastąpienia naszych strat. Przeżywalność doświadczonych wojowników jest tutaj priorytetem.

Gdy głos Walkirii ponownie zamilkł, Balkazar obrzucił spojrzeniem dwójkę orków i skinął im w sposób charakterystyczny dla wojowników ruszając za kobietą w kierunku drugiej wieży.
- Arnsun. Mam Ci coś do przekazania – brązowy ork w skrócie opowiedział co wydarzyło się w zaświatach. Opisał rozmowę z Urakką. Wspomniał o poprzednich Walkiriach oraz o zleconej misji. – O wiele łatwiej będzie namówić na dołączenie do nas tych, którzy noszą podobny znak. - Na potwierdzenie swoich słów wzniósł młot oznaczony płomiennymi skrzydłami. - Oni służyli poprzedniej Walkirii.
 

Ostatnio edytowane przez Raga : 29-05-2017 o 19:47.
Raga jest offline