Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-05-2017, 22:36   #108
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
EDIT:
Zjadło mi pół koma. :/ Zgaduję, że wklejając tekst przypadkiem tę połowę wywaliłam. Zaraz dodam resztę, sorka.
EDIT2:
Już wstawione. Jeszcze raz was przepraszam.



- Już odpowiadam. Proszę wybaczyć zwłokę.

Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
- DWA RAZY WSKAZAŁEM NIE TEGO CO TRZEBA. NIE CZUJ SIĘ ATAKOWANA RUDA, ALE CHCE POZNAĆ TWÓJ SPOSÓB MYŚLENIA.
- Nie czuję się atakowana. Nawet się cieszę z tych pytań, miastowi powinni je zadawać, zamiast głosować od razu... - Wymownie spojrzała na Wojciecha Cejrowskiego.

Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
ZAKŁADASZ, ŻE TRUMP CIĘ WRABIA WIĘC TO MAFIA(logiczne, cały czas Cię wskazuje, jeśli ktoś sprawdzi to zobaczy tego złego i do jego głosu się przyłączy)
- ALE TO, ŻE COŚ JEST OCZYWISTE NIE OZNACZA JESZCZE, ŻE JEST PRAWDĄ.
- GŁOSUJESZ JEDNAK NA CEJROWSKIEGO? ZGADZAM SIĘ, ŻE JEST ON PODEJRZANY. ALE NIE WIEM CZEMU NIE NA TRUMPA? I NIE ZMIENIAJ PROSZĘ JESZCZE GŁOSU.
- Tak, to wydaje się oczywiste. A przynajmniej bardzo prawdopodobne. Jednak nie śmiałabym traktować tego jako pewnik, chyba że Trump przyznałby się do odwiedzenia mnie w nocy krzycząc: "Sprawdzałem ją! To mafia!". Jednak tego nie zrobił, więc nie przeniosłam głosu.

Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
- POPRAW MNIE PROSZĘ JEŚLI SIĘ MYLĘ, ALE W PRAWDOPODOBNYCH ZDOLNOŚCIACH, KTÓRE OPISAŁAŚ (parę stron temu) NIE WIDZĘ TEJ, KTÓRA BY ODPOWIADAŁA TEMU CO OZNAJMIŁAŚ PRZED CHWILĄ (wiedzy kto nas odwiedza nocą)
- Najpierw nieco cię poprawię. Wiem tylko to, czy mój cel odwiedziła mafia czy nie. Owszem, nie ma tej zdolności na liście, dlatego że listą częściowo kłamałam. Nie poprawiłam cię z podobnego powodu. Koniec końców, skoro przypadkiem wszyscy pomyśleli, iż moja rola zabija odwiedzające mnie postacie, mafia mogła unikać zabijania mnie.
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 29-05-2017 o 22:43.
Moni jest offline