Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2017, 17:25   #237
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Wolfson
Henrietta skinęła głową, ale smok uśmiechnął się drapieżnie.
- Zaprawdę, nie trzeba być telepatę, aby zmusić innych do uległości. To tylko kwestia dysponowania zasobami. Na tym świecie wszystko jest jeno kwestią posiadania odpowiednich zasobów i woli do wykorzystania ich. Oczywiście, nie za wszystko warto zapłacić. Wasz pomoc w sprawie odzyskania mojej własności byłaby przydatna, ale nie jest bezcenna – rzekł smok, a budynek lekko zadrżał – chyba czas na mnie – – rzekł smok i ruszył do wyjścia.

Gretha
Kapitan uśmiechnął się nieznacznie.
- Ten gad ma tu wielu wrogów choćby dlatego, że reprezentuje Anglię i arystokrację imperium, a do tego jest chciwy, egoistyczny, okrutny i pewnie nie jada Hagis. Widzisz, mam powiązania z… pewnymi środowiskami. Spotkałem się z moimi towarzyszami, tak dla rozmowy, ale jakbym z nimi zamienił słowo. – rzekł w zamyśleniu – Może to da się podciągnąć pod morderstwo Prusaka? Jakby nie patrzeć gad miał motyw
Nagle sala zadrżała smok udał się do wyjścia.

James
- Zawsze szkoda było tegi, że Lilian nie ma rodzeństwa… Teraz będzie miała aż nadto. Kane ma przynajmniej siedemnaścioro dzieci… Kasel znacie, ja spotkałam jeszcze Henocha i Mahbeę – rzekła rudowłosa piękność – Ale to raczej jej nie ucieszy. Nie podoba mi się ten jej pracodawca. Jego pierwszą żonę zamknięto w zakładzie psychiatrycznym… I nic sobie z tego nie robi, a jego dzieci wychowuje jego siostra jakby były jej – poczuli, że sala zadrżała, smok udał się do wyjścia.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline