Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2017, 06:37   #100
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 7

Termin na post do północy w nd 04.VI. Chciałbym mieć do nd wieczorową porą komplet postów by odpisać swoją turę mam nadzieję w pn.

- Tu z tymi terminami wyszła trochę wtopa. 04.VI jest w tą niedzielę co teraz będzie a nie ta co teraz była Mój błąd. Chodziło mi o tą co była no ale napisałem jak widać. Więc przepraszam Was za tą wtopę. Tydzień czasu miał być nie dwa. Teraz przy przepisywaniu dat się skapnąłem.

- A druga wtopa taka, że ja mam w wieloletnim nawyku pisać swoje tury w weekendy. Czyli, że tury Graczy kończą się w pt. Więc jakbym tak przy piątku jakims komus walnął coś tekst, że koniec tury i by wrzucać jak cos jest w doc a termin byłby np. do nd to nie dygajcie mi się przypomnieć o tym. Bo nawyki ciężkie do wyrugowania rzecz




PD



Ogólnie:

- Za post: Czarna, Aiko i Grave po 5 PD za post.

- Za współpracę: Czarna, Aiko i Grave po 5 PD.


Indywidualnie:


- Czarna i Aiko po 5 PD za fajne dialogi wszelakie.

- Grave 10 PD za emocjonujący opis nerwów i napięcia.






Omówienie





@Wszyscy

- W poprzedniej turze minął coś jakby ze 5 min. Jest noc. Bez światła jest ciemno. Do świtu więc będzie ciemno. Świtowa szarówka robi się ok 4 - 5 rano.




@Vex, Angela i Rononn




- Vex ma 9/9 R.Lek czyli jest zdrowa.

- Angie ma 9/9 R.Lek czyli jest zdrowa.

- Rononn ma 9/9 R.Lek; 2x S.Lek (0/-6) czyli jest zdrowy i lekko posiniaczony.


- Gien nie odpowiedziałeś na pytanie czy wsiadasz do pojazdu więc uznałem, że robisz to co inni czyli wsiadasz do pojazdu. A wraz z Rononnem jego siostra.

- Jechaliście po plaży do mostu, tam trafiła się droga pod górke na tą główną od mostu. Potem kilka minut na północ. Jesteście obecnie dość blisko rzeki, z buta pewnie by było z godzinę marszu z powrotem do mostu.

- Zatrzymaliście się gdy wujek Zordon postanowił się wtrącić w spór Mewa - Melody. Obie zostały rozbrojone i wystawione na zewnątrz. Wujek opiera się o przód maski a one obie stoją po przeciwnych stronach drogi.

- Vex jak chce może podjechać motorem pod kombiaka i uczestniczyć w dyskusji.

- Jak ktoś chce może wrzucić jaki kawałek leci w radiu robiącym za stoper.

- Zatrzymaliście się w jakimś lesie. Poza prostym kawałkiem drogi rozświetlonej przez samochody właściwie nie widać dalej niż parę kroków. Las wygląda jak czarna ściana/kurtyna.





@Jessica


- Jessica ma 9/9 R.Lek czyli jest zdrowa.


- No cóż... Operacja otwierania drzwi pokoju ma się świetnie i trwa dalej
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline